Menu
grupaproject.pl logo mini
Karta katalogowa

Panel etui obudowa drewno bambus naturalny do: Samsung Galaxy S5

Kod produktu:
50
Dostępność:
Produkt dostępny na zamówienie
Zapytaj o dostępność
Wysyłka:
3 dni
 
Cena:
49,00 zł
Karta katalogowa
e-mail

Obudowa typu Bamboo, na telefon Samsung Galaxy S5 wykonana z bambusa 100% naturalnego (nie sztuczna okleina drewnopodobnah).

Obudowa bardzo wysokiej jakości, bardzo dobrze spasowana, telefon doskonale wpasowuje się w obudowie bez żadnych luzów.Wtyczka od ładowarki, kabla bez problemu wchodzi przez dopasowany otwór.

Bambus w przeciwieństwie do innego drewna jest materiałem wyjątkowo twardym i wytrzymałym a jednocześnie odpornym na wyginanie, jest higroskopijny (nie wchłania wody) nie wymaga impregnacji. To sprawia że o ile nikt nie będzie telefonem w tej obudowie rzucał o chropowatą ścianę, obudowa na długo zachowa piękny wygląd i będzie chroniła swoją zawartość.

Obudowa wykonana precyzyjnie i starannie oszlifowana, przyjemna w dotyku i pewna w trzymaniu. Mocowana na zatrzask wykonany w całości z bambusa.

Od strony wewnętrznej wyściełana materiałem, żeby telefon się nie poobcierał ani nie porysował przy długotrwałym noszeniu.

Uwaga!! ponieważ nie ma na świecie identycznych kawałków drewna tak samo na obudowach słoje i sęki układają się inaczej niż na zdjęciach, proszę o tym pamiętać przy zakupie. Każda obudowa ma 2 części spasowane ze sobą pod względem faktury.

Brak jeszcze opinii o tym produkcie. Możesz być pierwszy.
E-mail
Pytanie
Security Image
Nieprawidłowy kod